Muuto hyllsystem

Muuto hyllsystem
Muuto hyllsystem
Muuto hyllsystem
Muuto hyllsystem
Muuto hyllsystem
Muuto hyllsystem
Muuto hyllsystem
Muuto hyllsystem
Muuto hyllsystem
Muuto hyllsystem
Muuto hyllsystem
Muuto hyllsystem

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MUUTO, JDS Architects, hyllsystem "Stacked", 8 moduler, askfanér, 6 moduler ca 65x43x35, 1 modul ca 44x43x35 samt 1 modul ca 22x43x35 cm

Bruksslitage, smärre skador

469343

2017-06-19