Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MUUTO, JDS Architects, hyllsystem "Stacked", 8 moduler, askfanér, 6 moduler ca 65x43x35, 1 modul ca 44x43x35 samt 1 modul ca 22x43x35 cm
Bruksslitage, smärre skador
469343
2017-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här