Lars Kemner oljemålning

Lars Kemner oljemålning
Lars Kemner oljemålning
Lars Kemner oljemålning
Lars Kemner oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS KEMNER (1919-2007), Sydländsk by, signerad Lars Kemner, olja på duk uppfodrad på pannå, bildmått ca 19 x 31 cm

469349

2017-06-16