Sekretär 1700-tal
2017-06-16
469376
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1700-tal, ek, beslag i mässing, höjd 101, 105x53 cm
ytskador, sprickor, nyckel saknas, beslag saknas