Georg Crafoord
Vollendet
2017-06-19
469379
| Höchstes Gebot | 5 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
GEORG CRAFOORD, komposition, signerad samt daterad -75, olja på duk, 110x120 cm