Georg Crafoord

Georg Crafoord
Georg Crafoord
Georg Crafoord
Georg Crafoord

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG CRAFOORD, komposition, signerad samt daterad -75, olja på duk, 110x120 cm

469379

2017-06-19