Arvid Nilsson oljemålning
Valmis
2017-06-19
469380
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
ARVID NILSSON (1881-1971): Kustlandskap, signerad Arvid Nilsson, olja på duk, 80x63 cm
smärre slitage