Arvid Nilsson oljemålning

Arvid Nilsson oljemålning
Arvid Nilsson oljemålning
Arvid Nilsson oljemålning
Arvid Nilsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARVID NILSSON (1881-1971): Kustlandskap, signerad Arvid Nilsson, olja på duk, 80x63 cm

smärre slitage

469380

2017-06-19