Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ARNE NILSSON (född 1925): Landskapsmotiv, signerad Arne Nilsson, akvarell, ca 37x45 cm
Zustandsbeschreibung
469382
2017-06-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner