Soffbord Folke Ohlsson

Soffbord Folke Ohlsson
Soffbord Folke Ohlsson
Soffbord Folke Ohlsson
Soffbord Folke Ohlsson
Soffbord Folke Ohlsson
Soffbord Folke Ohlsson
Soffbord Folke Ohlsson
Soffbord Folke Ohlsson
Soffbord Folke Ohlsson
Soffbord Folke Ohlsson
Soffbord Folke Ohlsson
Soffbord Folke Ohlsson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKE OHLSSON, soffbord, ´´Frisko´´, 1960-tal, teak, höjd 53, 122x81 cm, etikettmärkt med prisbelönt formgivning

Slitage, ben med ytmärken

469399

2017-06-16