Bordspingla

Bordspingla
Bordspingla
Bordspingla
Bordspingla
Bordspingla
Bordspingla

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RECEPTIONSKLOCKA / BORDKLOCKA, 1900-talets första hälft, stöd i form av narr, höjd ca 11, längd 13 cm

dekor knoppar saknas, slitage

469407

2017-06-16