Design Bertil Vallien Modern vardagsvara

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERTIL VALLIEN, figuriner, 3 st., Gustavsberg, signerad Bagdad BW serienummer 1-3-4, glaserat stengods, höjd ca 11-16 cm

Den blå (serienummer 1) med nagg ovan kupolen

469420

2017-07-10