Klubbat för:
850 SEK
1 000 SEK
BERTIL VALLIEN, figuriner, 3 st., Gustavsberg, signerad Bagdad BW serienummer 1-3-4, glaserat stengods, höjd ca 11-16 cm
Den blå (serienummer 1) med nagg ovan kupolen
469420
2017-07-10