Krutflaska

Krutflaska
Krutflaska
Krutflaska
Krutflaska
Krutflaska
Krutflaska
Krutflaska
Krutflaska
Krutflaska
Krutflaska

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

KRUTFLASKA, 1600-tal, triangulär form klädd med skinn, järnbeslag, höjd 26 cm

slitage

469421

2017-09-24