Tallrik Ryssland 1800-tal

Tallrik Ryssland 1800-tal
Tallrik Ryssland 1800-tal
Tallrik Ryssland 1800-tal
Tallrik Ryssland 1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIK, Ryssland, Imperial Porcelain Manufactory, Paul I (1796-1801), spridda handmålade blommor, konturerat brätte, diameter 25 cm

Slitage, repor

469431

2017-06-17