Design Vicke Lindstrand Modern vardagsvara

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VICKE LINDSTRAND, vaser, 2 st., flaska med propp, skulptur i form av fisk, Kosta, signerade LH, flaskan numrerad 1268, 1762 resp 1898, medföljande karaff och ljusstake, höjd 10-26,5, fiskens längd ca 20 cm

469432

2017-07-10