Design Vicke Lindstrand Modern vardagsvara
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VICKE LINDSTRAND, vaser, 2 st., flaska med propp, skulptur i form av fisk, Kosta, signerade LH, flaskan numrerad 1268, 1762 resp 1898, medföljande karaff och ljusstake, höjd 10-26,5, fiskens längd ca 20 cm
469432
2017-07-10