Karmstolar i rokoko

Karmstolar i rokoko
Karmstolar i rokoko
Karmstolar i rokoko
Karmstolar i rokoko
Karmstolar i rokoko
Karmstolar i rokoko
Karmstolar i rokoko
Karmstolar i rokoko
Karmstolar i rokoko
Karmstolar i rokoko

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par samt TABURETTER, 1 par, rokoko, 1700-tal, skuren dekor, bemålade, sitthöjd ca 45 cm

Renoverade, kompletterade, slitage, senare sitsar, förstärkningar

469434

2017-06-16