Karmstolar gustaviansk

Karmstolar gustaviansk
Karmstolar gustaviansk
Karmstolar gustaviansk
Karmstolar gustaviansk
Karmstolar gustaviansk
Karmstolar gustaviansk
Karmstolar gustaviansk
Karmstolar gustaviansk

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, gustavianska stockholmsarbeten, av Johan Lindgren (stolmakare i Stockholm 1780-1800), signerade ILG, sitthöjd ca 43 cm

Slitage

469458

2017-06-17