Henrik Bager oljemålning

Henrik Bager oljemålning
Henrik Bager oljemålning
Henrik Bager oljemålning
Henrik Bager oljemålning
Henrik Bager oljemålning
Henrik Bager oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRIK BAGER (född 1948): Flickor vid bord med hund monogramsignerad och daterad1984, samt signerad à tergo, olja på duk, ca 47x55 cm

469459

2017-06-17