Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BO ANDERSSON (född 1946): Objekt (4) samt pärm med 10 kopparplåtar, signerad och daterade, koppar, 40x30 resp 33x26 cm, bok om konstnären medföljer
469468
2017-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här