Bo Andersson skulpturer/objekt

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BO ANDERSSON (född 1946): Objekt (4) samt pärm med 10 kopparplåtar, signerad och daterade, koppar, 40x30 resp 33x26 cm, bok om konstnären medföljer

469468

2017-06-17