Bo Andersson skulptur/väggrelief

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO ANDERSSON (född 1946): Skulptur/väggrelief,stål, signerad och daterad KGBA 95, 60/100, 19,5x16 cm, meföljande trälåda samt bok om konstnären

469478

2017-06-17