Arnold Plagemann olja

Arnold Plagemann olja
Arnold Plagemann olja
Arnold Plagemann olja
Arnold Plagemann olja
Arnold Plagemann olja
Arnold Plagemann olja

Klubbat för:

8 200 SEK

8 000 SEK

ARNOLD PLAGEMANN (1826-1862): Segelfartyg till havs, signerad och daterad Plagemann -52, olja på kartong, 27x35 cm

469481

2017-06-19