Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL, lergods, Kina, troligen Song (960-1279), så kallad sköldpaddsglasyr, diameter ca 12 cm, höjd ca 6 cm
Krackelerad, slitage
469506
2017-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här