Skrivbord rokokostil

Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, omkring 1900, rokokostil, för fristående, skiva i läderimitation, fanerad i mahogny, lådfrånter i rot, draghandtag i mässing, höjd 75, 121x74 cm

Kantskador, nyckel saknas

469517

2017-06-17