Design Arne Jacobsen för Fritz Hansen

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARNE JACOBSEN, "Sjuan", stolar, 6 st, Fritz Hansen, Danmark 1981, stålunderrede med kromade ben, klädda i rött tyg, sitthöjd ca 45 cm

slitage, smärre fanerskador

469521

2017-06-17