Design Arne Jacobsen för Fritz Hansen
Valmis
2017-06-17
469521
| Korkein tarjous | 6 600 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
ARNE JACOBSEN, "Sjuan", stolar, 6 st, Fritz Hansen, Danmark 1981, stålunderrede med kromade ben, klädda i rött tyg, sitthöjd ca 45 cm
slitage, smärre fanerskador