Desgin Arne Jacobsen

Desgin Arne Jacobsen
Desgin Arne Jacobsen
Desgin Arne Jacobsen
Desgin Arne Jacobsen
Desgin Arne Jacobsen
Desgin Arne Jacobsen
Desgin Arne Jacobsen
Desgin Arne Jacobsen
Desgin Arne Jacobsen
Desgin Arne Jacobsen
Desgin Arne Jacobsen
Desgin Arne Jacobsen
Desgin Arne Jacobsen
Desgin Arne Jacobsen
Desgin Arne Jacobsen
Desgin Arne Jacobsen

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARNE JACOBSEN, "Sjuan", stolar, 6 st, Fritz Hansen, Danmark 1981, stålunderrede med kromade ben, klädda i rött tyg, sitthöjd ca 45 cm

Fanerskador, slitage

469522

2017-06-17