Erik Hallgren olja

Erik Hallgren olja
Erik Hallgren olja
Erik Hallgren olja
Erik Hallgren olja
Erik Hallgren olja
Erik Hallgren olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK HALLGREN (1910-1989): "Fransk bondgård", signerad samt daterad 1951, olja på duk, 57x74 cm

Har varit utställd på Thielska Galleriet

469527

2017-06-17