Tv Loewe

Tv Loewe
Tv Loewe
Tv Loewe
Tv Loewe
Tv Loewe
Tv Loewe
Tv Loewe
Tv Loewe

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOEWE, "Modus L32", tv-apparat, Tyskland, 2000-tal, artikelnr 66446 A 77, serienr 070 46, höjd ca 100, bredd 84, fotens djup 50 cm, fjärrkontroll finns att avhämta vid Utlämningen

Ej funktionstestad, elsladd saknas, fotplatta med slitage, bordssockel medföljer

469536

2017-06-17