Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VINGLAS, 9 st, 1700/1800-tal, graverad dekor av nejlika, höjd 14-15,5 cm, 2 udda glas medföljer varav ett med spiralfot
Enstaka nagg, nedslipade
469537
2017-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här