Vinglas 1700/1800-tal

Vinglas 1700/1800-tal
Vinglas 1700/1800-tal
Vinglas 1700/1800-tal
Vinglas 1700/1800-tal
Vinglas 1700/1800-tal
Vinglas 1700/1800-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VINGLAS, 9 st, 1700/1800-tal, graverad dekor av nejlika, höjd 14-15,5 cm, 2 udda glas medföljer varav ett med spiralfot

Enstaka nagg, nedslipade

469537

2017-06-17