Skåp med vitrin

Skåp med vitrin
Skåp med vitrin
Skåp med vitrin
Skåp med vitrin
Skåp med vitrin
Skåp med vitrin
Skåp med vitrin
Skåp med vitrin

Klubbat för:

1 900 SEK

3 000 SEK

VITRINSKÅP, betsat lövträ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, höjd ca 205, 122x50 cm

slitage

469550

2017-06-17