Soffbord i gustaviansk stil
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SOFFBORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, underrede i betsad bok, skiva i polerad svart kalksten, höjd 40, 119x60 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, repor
469589
Päivämäärä:
2017-06-17