Chesterfield soffa och fåtölj

Chesterfield soffa och fåtölj
Chesterfield soffa och fåtölj
Chesterfield soffa och fåtölj
Chesterfield soffa och fåtölj

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SOFFGRUPP, Chesterfield, rött skinn, soffa, fåtölj,1900-talets andra hälft, oxblodsfärgade, djuptäftad rygg, sitthöjd ca 40, bredd soffa 190 cm

Patina, slitage

469613

2017-06-17