Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SOFFGRUPP, Chesterfield, rött skinn, soffa, fåtölj,1900-talets andra hälft, oxblodsfärgade, djuptäftad rygg, sitthöjd ca 40, bredd soffa 190 cm
Patina, slitage
469613
2017-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här