Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALEXANDER CALDER (1898-1976): (3) Kompositioner, Galerie Maeght Arte Paris, litografiska affischer, ca 75,5x49/ 77x55/ 69x49 cm, oramade
Oramade, hanteringsveck, smärre skador
469630
2017-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här