Calder Galerie Maeght

Calder Galerie Maeght
Calder Galerie Maeght
Calder Galerie Maeght
Calder Galerie Maeght
Calder Galerie Maeght
Calder Galerie Maeght

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALEXANDER CALDER (1898-1976): (3) Kompositioner, Galerie Maeght Arte Paris, litografiska affischer, ca 75,5x49/ 77x55/ 69x49 cm, oramade

Oramade, hanteringsveck, smärre skador

469630

2017-06-17