Klaffbord på hjul

Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON, klaffbord "Berit", 1900-talets mitt, björk, hjultrissor i bakelit, stämplat "Firma Karl Mathsson, höjd 63, 80 med klaffar 93 cm

Patina

469645

2017-06-17