Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, Louis XVI-stil, 1900-tal, med tre lådor i sargen, mahognyfanér, beslag samt dekorelement av mässing, läderklädd skiva, kannelerade ben, höjd 77, 129,5x69,5 cm
Bruksslitage
469660
2017-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här