Notställ

Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

NOTSTÄLL, 19/2000-tal, lackad furu, signerad undertill B Bergqvist Grebbestad, höj och sänkbar, höjd 110-130 cm

469670

2017-06-17