Robert Högfeldt
2017-06-17
469679
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Genom staketet, signerad R. Högfeldt, akvarell, ca 10,5x17,5 cm