Skrivbord jugend

Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD MED STOL, jugend, tidigt 1900-tal, mässingsskor samt mässingsbeslag, medföljer för karmstol, höjd ca 79, 160x100 cm

Bruksslitage, fläckar

469682

2017-06-17