Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD MED STOL, jugend, tidigt 1900-tal, mässingsskor samt mässingsbeslag, medföljer för karmstol, höjd ca 79, 160x100 cm
Bruksslitage, fläckar
469682
2017-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här