Elis Ryberg

Elis Ryberg
Elis Ryberg
Elis Ryberg
Elis Ryberg
Elis Ryberg
Elis Ryberg

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELIS RYBERG (1919-1985): "Utsikt från ´´söder´´ Stockholm´´, signerad Elis Ryberg, olja på duk 54x65 cm

469690

2017-06-19