Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ELIS RYBERG (1919-1985): "Utsikt från ´´söder´´ Stockholm´´, signerad Elis Ryberg, olja på duk 54x65 cm
469690
2017-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här