Ulf Greder oljemålning

Ulf Greder oljemålning
Ulf Greder oljemålning
Ulf Greder oljemålning
Ulf Greder oljemålning
Ulf Greder oljemålning
Ulf Greder oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ULF GREDER (född 1949): ´´Spring!!!´´, signerad Ulf Greder, olja på duk, ca 61x50 cm

Fläck

469692

2017-06-19