Carl Fredrik Reuterswärd akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), "Etude pour le Grand Fétische -Picasso Sleeping Partner-", signerad med dedikation och daterad Reuterswärd, pour Jan, 14 maj 1980, akvarell, 70,5x52,5 cm

469726

2017-06-28