Carl Fredrik Reuterswärd akvarell
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), "Etude pour le Grand Fétische -Picasso Sleeping Partner-", signerad med dedikation och daterad Reuterswärd, pour Jan, 14 maj 1980, akvarell, 70,5x52,5 cm
469726
2017-06-28