Oljemålning E. Krafts

Oljemålning E. Krafts
Oljemålning E. Krafts
Oljemålning E. Krafts
Oljemålning E. Krafts
Oljemålning E. Krafts
Oljemålning E. Krafts

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

E. KRAFTS (1800-tal): Napoleon med följe, olja på duk, signerad och daterad, E. Krafts 1887, 50x70 cm

469761

2017-06-19