Brittisk slaglåsrevolver

Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver
Brittisk slaglåsrevolver

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAGLÅSREVOLVER, brittisk, 1850-tal, pipa med kontrollstämplar, fem-skotts trumma, kaliber ca 9,2 mm, stomme med graverad dekor, nätskuren valnötskolv, längd 23 cm

469782

2017-09-24