Däckstolar
Klubbat för:
7 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
DÄCKSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässingsdetaljer, med vita dynor, ihopfällbara, märkt "Queen Elizabeth samt 1 class only", längd ca 140 cm
Kuntoraportti
En knapp saknas på ena dynan, bruksslitage, märken
469802
Päivämäärä:
2017-06-19