Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDERS WISSLER (1869-1941), kvinna med dragspel, signerad Anders Wissler 1910, gips, höjd ca 30,5 cm
Lagning, limmad fot
469806
2017-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här