Anders Wissler skulptur

Anders Wissler skulptur
Anders Wissler skulptur
Anders Wissler skulptur
Anders Wissler skulptur
Anders Wissler skulptur
Anders Wissler skulptur
Anders Wissler skulptur
Anders Wissler skulptur
Anders Wissler skulptur
Anders Wissler skulptur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS WISSLER (1869-1941), kvinna med dragspel, signerad Anders Wissler 1910, gips, höjd ca 30,5 cm

Lagning, limmad fot

469806

2017-06-22