Albert Cuyp, hans krets, 1600-tal pannå

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ALBERT CUYP, hans krets, holländsk skola (1600-tal), Landskap med kor, olja på pannå, 33,5x41 cm
Proveniens:
Inköpt på Bukowskis 1942 (Kv 4517)

Retuscher, lagning

469836

2017-06-19