Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ALBERT CUYP, hans krets, holländsk skola (1600-tal), Landskap med kor, olja på pannå, 33,5x41 cm
Proveniens:
Inköpt på Bukowskis 1942 (Kv 4517)
Retuscher, lagning
469836
2017-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här