Fartygsmodell regalskeppet Wasa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FARTYGSMODELL, regalskeppet Wasa, 1900-talets senare del, längd ca 70 cm

slitage

469843

2017-06-21