Sven Erik Jansson Stockholmsmotiv

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN ERIK JANSSON (1900-tal): Skeppsbron, signerad och daterad Sven Erik Jansson -63, olja på duk, ca 72x91 cm

Tryckmärken

469846

2017-06-21