Porträtt Prinsessan Hedvig Sofia av Sveroige

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

PORTRÄTT (1900-tal): Prinsessan Hedvig Sofia av Sverige, daterad á tergo 1915 efter äldre förlaga, ca 70x56 cm

Zustandsbeschreibung

Färgbortfall, rispa

469851

2017-06-21