Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
PORTRÄTT (1900-tal): Prinsessan Hedvig Sofia av Sverige, daterad á tergo 1915 efter äldre förlaga, ca 70x56 cm
Zustandsbeschreibung
Färgbortfall, rispa
469851
2017-06-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner