Francois Boucher, hans art, olja

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRANCOIS BOUCHER, hans art: Putti med målarstaffli, fragment, olja på duk, 49x31,5 cm
Proveniens:
Enligt etikett:The Collection of Lord Northesk, No. 57

Dubblerad

469854

2017-06-21