Trädgårdsurnor 1 par

Trädgårdsurnor 1 par
Trädgårdsurnor 1 par
Trädgårdsurnor 1 par
Trädgårdsurnor 1 par
Trädgårdsurnor 1 par
Trädgårdsurnor 1 par
Trädgårdsurnor 1 par
Trädgårdsurnor 1 par
Trädgårdsurnor 1 par
Trädgårdsurnor 1 par

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, 1900-talets första hälft, dekor med lejonmaskaroner, höjd 29, diameter 36 mm

Bruksslitage

469877

2017-06-21